Dzisiaj chciałabym Wam pokazać olejek do masażu, który dostałam do recenzji od AbacoSun. Wybrałam sobie zapach goździkowy, wg. mnie w sam raz na zimę. Ale zacznę od opakowania: ładna estetyczna butelka, która mieści w sobie 250ml oleku z dużym plastikowym zamknięciem. To zamknięcie doceniłam bardzo, bo mimo śliskich naoliwionych dłoni można ze spokojem butelkę otworzyć. Naklejka z czasem niestety się brudzi, ale na to nie ma chyba rady.
I’d like to show you a massage oil that I recieved from AbacoSun for testing. I chose the clove one ’cause it’s a very wintery fragrance I think. But let’s start with the packaging: 250ml of the oil is packed in nice plastic bottle with big plastic seal – it’s very comfortable especially when your hand are slicky and oily. The label will become dirty with time, I think there’s no other way.

Olejek pachnie nieziemsko!! Jak prawdziwe rozgniecione goździki, a ja uwielbiam ten zapach 🙂 Poza ewidentnym aromaterapeutycznym działaniem bardzo fajnie natłuszcza skórę. Używam go na noc, więc pościel jeszcze dłuugo pachnie olejkiem.
This oil smells amazing!! Like real smashed cloves and I love that smell 🙂 The aromatherapy is obvious but it also oils my skin very well. I use it by night so the smell stays on my bedding for a long time. 

Wiecie co jest najlepsze? Że olejek do masażu zagościł w mojej sypialni 🙂 Przyznaję szczerze, że nigdy wcześniej nie miałam nic takiego, a ten olejek sprawił, że mój M. regularnie serwuje mi uroczy odprężający masażyk. W tej chwili dziwię się, że wcześniej nie odkryłam olejków do masaży, ale mam zamiar to nadrobić i jak tylko ten mi się skończy – a jest bardzo wydajny! Niewielka ilość wystarcza na masaż całego ciała – kupię następny. Nie wiem czy z AbacoSun, być może bo po tym goździkowym jestem bardzo pozytywnie nastawiona do nich, ale może Wy mi coś polecicie?
Gdzie kupić: Np. TUTAJ.
Koszt: ok. 25zł

And you know what’s the best? That the massage oil came to my bedroom 🙂 I have to admit honestly that I haven’t got anything like this before. Now my M. makes me a nice relaxing massage frequently. I really don’t know why I didn’t discover it earlier but I will catch up with it and when I’ll use it up – but it’s super efficient! A really small amout is enough to make the massage of whole body – I’ll buy it again. Maybe I’ll buy next AbacoSun oil ’cause this one is really nice but maybe you can tell me what’s your favorite massage oil?
Buy it: HERE
Price: about 25zł

Jeśli macie ochotę potestować kosmetyki firmy AbacoSun kliknijcie TUTAJ!!
If you’d like to test some AbacoSun products click HERE!!