2 featured image New Years Eve 2012

Wiem, że dziś nie czwartek, aleeee ja dopiero skończyłam Święta 😉 I szybko przychodzę do Was z 2 propozycjami makijażu na sylwestra 🙂 Coś prostego i coś dla tych odważniejszych 😉 Dajcie znać co szykujecie na sylwestrową imprezę!

 

  • 1. Glitter Line

Podwójna kreska, w tym jedna brokatowa 🙂 Jeśli nie macie specjalnego żelu do brokatu to lepiej użyjcie gotowego brokatowego eyelinera, bo inaczej brokat będzie Wam się osypywał do oczu!

Wydaje mi się, że jest to fajna propozycja szczególnie dla tych z Was, które będą miały mało czasu na przygotowania. Jeśli dokleicie sztuczne rzęsy będzie jeszcze bardziej efektowny.

Mam też wersję z błyszczącymi ustami, wiem, że niektórzy tak wolą 😉 Osobiście wybrałabym jednak wersję matową!

  • 2. Glitter Cut Crease

Druga propozycja to makijaż typu „Cut Crease” czyli o wyraźnej linii załamania powieki. Na powiece ruchomej mam 2 kolory brokatu: fiolet i zieleń.

Tutaj też wybrałam wersję z matowymi ustami, jednak policzki są mocno nabłyszczone rozświetlaczem i błyszczącym różem 😉 Niestety nie widać tego zbytnio na zdjęciach.

Ponownie wersja z błyszczącymi ustami 😉

To z mojej strony ostatni wpis w tym roku. Dziękuję Wam bardzo, że ze mną jesteście, że komentujecie, piszecie na FB oraz prywatne wiadomości – to daje motywację do działania! Dziękuję więc i życzę Wam Szczęśliwego Nowego Roku! I oczywiście udanego sylwestra jakiegokolwiek sobie zaplanowaliście 🙂